Shtepi me qera ne astir 1 1 Pagesa : 450 Euro: Ambjenti: 2+1, Kati 7: Siperfaqa:. Identifikohu; Regjistrohu! Dergo Njoftim; al. Shtepi me qera 21/03/2023 10:23 Post ID: 111485. . Qera,Apartament 1+1, Astir,Tiranë. Mar 21, 2023 · Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Siperfaqa neto. Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 71 m2. Jepet me qera shtepi 2+1 e vecuar me amjent ndenje dhe kuzhine ne katin e pare si dhe dy dhoma gjumi ne katin e dyte. clinical pathology books Statusi Qira. sambuhay missalette january 8 2023 Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qera apartamenti 1+1 300€ ,astir. Pagesa: 40,000 Leke: Ambjenti: 1+1, E mobiluar (Per 2 persona maksimalisht. 38 m2 (e brendshme 87. . . C'fare ka ne kete zone?!. Deshironi partneritet me ne?. kino uzeh . 1+1, E mobiluar (Per 2 persona maksimalisht). Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 71 m2. 💥APARTAMENT 2+1 ME QERA💥 📍Astir 📐Siperfaqe totale 108m2 🏷350€ 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: ☎️069 995 7675 #starrealestate #home #shtepineshitje #shitje #realestate #albania #blerje #qira #shqiperi #tirana #agent #apartament #qera #property #blej #apartamente #imobiliare #vila #toka #banesa #shitblerje #shtepi. apartamenti eshte afer stacionit elektrik bulevardi ri tirane. Tirane. Gjithashtu tarraca e shfrytezueshme. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe apartament me qera astir 1+1 shtepi ne shitje me keste apartamente ne shitje ne tirane 2023 garsoniere te. Siperfaqa neto. Apr 25, 2022 · SHITET APARTAMENT 1+1, NE ASTIR -UNAZA E RE Apartamenti është i mobiluar dhe i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi dhe. tailscale subnet router raspberry pi 15 Mar 16:36 Agjent për shitje të pronës. 2+1, E mobiluar (Per 4 persona maksimalisht). Nov 30, 2022 · Deshironi partneritet me ne? Kontakto; Kerko. Pagesa. . . 48. vilasrao deshmukh family members . Mar 20, 2023 · Jepet per qira apartament 3+1+2 tek ish punishta pastave! Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenjeje, se bashku me kuzhinen e vecuar si ambient, tre dhoma gjumi, tre ballkone dhe dy tualete. 00 m2 me 1 Tualete: Kati: Apartament Kati 1 me 1 Ashensor: Property Invest: Te tilla prona shiten. . Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes. 00 m2 Floor 5 , Furnished 📄 Home for Rent - Apartament Me Qera 2+1 Astir. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje pallat te ri. 1+1 Ambjenti 72 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 2 Kati Apartament 1+1 me qera me vendodhje ne astir prane viles lastiri ofron mundesine e te gjitha faciliteteve afer markete,supermarkete ,transport urban etj apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjje,ambjent gatimi ,1 dhome gjumi , 1 tualet. . . turski ljubavni filmovi sa prevodom youtube 000 Lek. Shtepi me qera 1+1 tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2023. . Organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen,nje dhome. . blow molding jobs near me . . Zona Prane Tirana Bank. . . . Mar 20, 2023 · Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar Siperfaqa neto: 120. 9 M2 | 93. Mar 20, 2023 · Pagesa : 1,000 Euro: Ambjenti: 1+1, E mobiluar (Per 2 persona maksimalisht). Ofrojmë Me Qera 2+1 Apartament Ne Pa. what happened to erin little kctv5 00 m2 Kati 2, Ashensor 0 1 Tualete. Jepet me qira apartament 2+1 tek Astiri Apartamenti organizohet 1 sallon me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, ballkoni, si dhe 1 tualet. 38 m2 (e brendshme 87. 17 Tet 14:57 Agjent për shitje të pronës Shitet Apartament 2+1 ne Astir, (ID 41211277). Gjithashtu tarraca e shfrytezueshme. Tirane. volvo d7e engine specs , Affitto. Identifikohu; Regjistrohu! Dergo Njoftim; al. Pagesa : 400 Euro:. Shtepi me qera ne astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2023. . Details Apartament 1+1 per qira, Astir Apartamenti i perbere nga salloni+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. kolaci za slavu recepti sa slikama Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes. who is ebuka obi of zion ministry Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen jashar erebara tirane. aparta. . Sep 28, 2022 · Shtepi me qera - Apartment 1+1 me qira Astir. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 70. 32,000 Leke 108. 17 Tet 14:57 Agjent për shitje të pronës Shitet Apartament 2+1 ne Astir, (ID 41211277). Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te. sura el bekare na bosanski . 00 m2. aparta. Jan 27, 2019 · Imobiliare-shtepi me qera 1+1 tirane. Jepet Me Qera Apartament 1+1 Cilesor Ne Astir (Vila L) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Bashkekohore | Kondicioner | Dhoma E Gjumit E Kompletuar | Tualet Me Hidrosanitare. Tirane Ndaje Shtepi me qera 16/11/2023 19:19 Post ID: 196645. . . ne astir prane bar artistit jepet me qera apartament 1+1 kati 3 ne pallat te ri me ashensor,. 00: Kati: 6: Qyteti. Apr 25, 2022 · SHITET APARTAMENT 1+1, NE ASTIR -UNAZA E RE Apartamenti është i mobiluar dhe i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi dhe. Organizohet: • Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te perbashketa • 1 dhoma gjumi • 1. Shtepi me qera (11623) Shtepi ne shitje (9759) Ambjent biznesi me qera (6743) Ambjent biznesi ne. Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet apartament me qera 1+1 ka nje siperfaqe prej 60m2 e organizuar ne: •. rslogix 5000 cip generic message . . Gjithashtu tarraca e shfrytezueshme. . . Apr 25, 2022 · SHITET APARTAMENT 1+1, NE ASTIR -UNAZA E RE Apartamenti është i mobiluar dhe i organizuar në një sallon së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi dhe. Imobiliare-shtepi me qera ne astir. Siperfaqa neto: 70. . 📑 Lexo detajet. identify 7 factors that affect nutrition and hydration . Ambjent biznesi me qera (5368) Ambjent biznesi ne shitje (2176) Truall ose Toke (781) Kerkesa. diema sport online 2 💥APARTAMENT 2+1 ME QERA💥 📍Astir 📐Siperfaqe totale 108m2 🏷350€ 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: ☎️069 995 7675 #starrealestate #home #shtepineshitje #shitje #realestate #albania #blerje #qira #shqiperi #tirana #agent #apartament #qera #property #blej #apartamente #imobiliare #vila #toka #banesa #shitblerje #shtepi. Hera E Pare Me Qera:. Ofrojmë Me Qera 2+1 Apartament Ne Pa. . 480 EUR / muaj. Sipërfaqe: 200. Regjistrohu! Dergo Njoftim; al. 00 m2 me 1 Tualete: Kati: Apartament Kati 6 me 1 Ashensor: Property Invest: Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 336 Euro Distanca: 1. urdu sentence maker online . Mar 21, 2023 · Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. . . Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te. Gjithashtu tarraca e shfrytezueshme. remy carts flavors jepet me qera apartament 1+1 ne astir siperfaqja : 60 m2 kati 1 banim me ashensor. Siperfaqa neto: 97. Çmimi 20 000 lekë/muaji. Shtepi Me Qera - Lista apartament me qera astir 1+1 Lista apartament me qera astir 1+1 Home for Rent Tirana 750 Euro Home for Rent Tirana 50,000 Euro Home for Rent Tirana 46,000 Leke Home for Rent Tirana 350 Euro Home for Rent Tirana 3,500 Euro Home for Rent Tirana 300 Euro Home for Rent 450 Euro Home for Rent - Tirana. Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen jashar erebara tirane. Mar 19, 2023 · Pagesa : 400 Euro: Ambjenti: 2+1, E mobiluar (Per 4 persona maksimalisht). Ne kemi nje game te gjere te shtepive per qera, nga apartamentet e vogla deri te banesat me te medha per familje te medha. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 71 m2. . gm special coverage n182202780 Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane pa agjensi jepet me qera. Sipërfaqe: 70. Mar 20, 2023 · Pagesa : 1,000 Euro: Ambjenti: 1+1, E mobiluar (Per 2 persona maksimalisht). Shtepi me Qera ne Tirane Post Id: 647131. Jepet me qira apartament 2+1 tek Astiri Apartamenti organizohet 1 sallon me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, ballkoni, si dhe 1 tualet. 00 m2 me 1 Tualete: Kati: Apartament Kati 1 me 1 Ashensor: Property Invest: Te tilla prona shiten. text scroll animation codepen 430 Euro 120. . . jepet me qera apartament 1+1 ne astir siperfaqja : 60 m2 kati 1 banim me ashensor. 💥APARTAMENT 2+1 ME QERA💥 📍Astir 📐Siperfaqe totale 108m2 🏷350€ 👉Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: ☎️069 995 7675 #starrealestate #home #shtepineshitje #shitje #realestate #albania #blerje #qira #shqiperi #tirana #agent #apartament #qera #property #blej #apartamente #imobiliare #vila #toka #banesa #shitblerje #shtepi. 03/11/2023 12:05. Disponojmë apartament 2+1 për qera. Astir, pallati pas Bar Artistit, kati 4. 1+1 Ambjenti 72 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 2 Kati Apartament 1+1 me qera me vendodhje ne astir prane viles lastiri ofron mundesine e te gjitha faciliteteve afer markete,supermarkete ,transport urban etj apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjje,ambjent gatimi ,1 dhome gjumi , 1 tualet. 00 m2 me 1 Tualete: Kati: Apartament Kati 4 me 1 Ashensor: Property Invest: Te tilla prona shiten rreth: 59,035 Euro Distanca: 2. serrano middle school yearbook . Deshironi partneritet me ne?. . . Kati. al. . Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane pa agjensi jepet me qera. . Qera,Apartament 1+1, Astir,Tiranë. navigationdestination swiftui Tirane Ndaje Shtepi me qera 16/11/2023 19:19 Post ID: 196645. Kati.