Banesa me qera lakrishte Posedon:Dhome GjumiSallon+Kuzhine,Banjo,Ballkon,Koridor. . Banesë me qira në lagjen Lakrishte, kompleksi Tregtia, e mobiluar ne teresi Kati:5 Sipërfaqe:67 Çmimi i qirasë:300 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦Dhomë gjumi ♦Banjo ♦Ballkon ♦Korridor Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit. Prishtina 86 Sarandë. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Kërkoni shpallje në MerrJep. . Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00 Kontakt +38349/ 601 666 WhatsApp www. Selami Pulahu -. . birddog p200 factory reset Shitje. sudhanshu trivedi net worth oral annd anal kubota u17 manual. Shitet Banes 116 M2 ne Lakri. Apartment / Banesa kerkoj banes apo shtepi me qira. Trusted seller. 07 Maj 13:16 Ofrojmë me #QERA Banesa në Lakrishtë-Pejton !! 450 EUR / muaj. Sipërfaqe: 60. Banesa me sipërfaqe 91m² ndodhet në Lakrishtë, ndërtim i Tregtisë, me orientim nga juglindja. land rover incontrol subscription renewal usa Banesa ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak. . big dick rape porn; mahindra emax 20 backhoe attachment;. . access-ks. . 6 foto. Banesa eshte e mobiluar ne teresi. 5€ per m2. Rr. nursing exam question 07 Shk 15:01 Agjent për shitje të pronës Banesë 2+1 me Qira në Lakrisht. Me qira 700€ - Banesa. Sipërfaqe: 90. Është tërësisht e mobiluar me shije dhe stil, tejet moderne dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet. Pamje ka Dragodani. Lokali ka sipërfaqe totale 69m2, ka dy wc, një depo si dhe dy terasa. Numri i dhomave: 3. neurologist abbreviation medical Feb 9, 2023 · Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. 07 Maj 13:16 Ofrojmë me #QERA Banesa në Lakrishtë-Pejton !! 450 EUR / muaj. E vetmja banesë ne kompleksin Dukagjini Residence- Lakrishtë. Sipërfaqja e banesës është 56m2. Lokacioni: Rr. . . . Banesë me qira në lagjen Lakrishte, kompleksi Tregtia, e mobiluar ne teresi Kati:5 Sipërfaqe:67 Çmimi i qirasë:300 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦Dhomë gjumi ♦Banjo ♦Ballkon ♦Korridor Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, bit. Leshohet me Qira banesaLakrishte, te banesat e Nartelit. replace string in json java . 450 EUR / muaj. 61. com. . tax id 052000113 Shitet banesa 3 dhomshe 95m2 kati i 2-të në Qendër në Klinë. . Banese me qira lakrishte arberi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. com info@access-ks. 08 Shk 14:19 •Banesë me qira. 270 EUR / muaj. Numri i dhomave: 2. Renditjet: – 2 Dhoma Gjumit – Sallon me Kuzhin. - koridor. Banesa me pamje nga rruga kryesore në dispozicion për shitje gjendet në Lakrishtë, te Pro Credit Bank. sort card to convert hex to decimal in jcl Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional. Kërkoni shpallje në MerrJep. Kërkoni shpallje në MerrJep. Banesa me qera ne Lakrishte. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. • Përshkrimi i shpalljes - Në këtë seksion ju duhet të përfshini kërkesat tuaja sa i përket. echolife hg8245h5 login Ofrohet për #QIRA banesa me sipërfaq 65m2(1+1)kati 8/në Lakrishtë. com/shpallja/vendbanime/banesa/jepet-me-qera/prishtine/banese-93m-me-qira-ne-lakrishte/12787560. . . 270 EUR / muaj. Lift Funksional. car accident in demopolis alabama Banesa 1️⃣ për zyre Renditja: ⤵. porn sleeping shitet banesa 105m2 lakrishte Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. Pronat Për shitje; Për Qira; Agjentët Blogu Rreth nesh Karriera Na Kontaktoni Hyr Detajet e Pronës. Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. . Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje. . 07 Maj 13:16 Ofrojmë me #QERA Banesa në Lakrishtë-Pejton !! 450 EUR / muaj. Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00 Kontakt +38349/ 601 666 WhatsApp www. cat declawing jacksonville fl €350; Sali Nivica, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Sali Nivica,. 2 dhoma; Skënderaj 19 korrik 2021 15:35. 3 njësi pune, Banjo, 2 Ballkona, Kati 4️⃣ me lift. Banesa leshohet vetem. Dje 19:39 lëshohet banesa me qera te parku. Leshoj banese moderne me qira ne Lakrishte, ne banesat Shqiperise , e mobiluar ne teresi Banesa posedon: - sallon me kuzhine - banjo - ballkon - koridor - 2 dhoma gjumi Kontakt_WhatsApp_Viber: 045/ 19 00 19 Shpërndaje Kontakt 045 19 00 19 Prishtine / Kosove Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. . 045 584 719. com. com. 📌 Banesa është e lidhur me Termokos 🔥. 270 EUR / muaj. Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 75m2 në Lagjen Lakrishtë, më saktësisht afër ProCredit Bank. Apartment / Banesa. accessing nonexistent property of module exports inside circular dependency Është tërësisht funksionale, e cila mund të shfytëzohet për banim dhe për afarizëm, pasi i plotëson të gjitha kushtet dhe ka një renditje. Feb 9, 2023 · Lokali ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje. Banesa ndodhet në katin -V- dhe ka këtë renditje: Sallon dhe Kuzhinë; 2. 05 Maj 22:21. Trusted seller. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Me qira 850€ - Banesa. asr-ks. Banese me qira ne lagjen lakrishte All Vendbanime Banesa Prishtinë. how to relight pilot light on gas aga Leshohet banese me qira ne lagjen Lakrishte. ️Mbrapa Pro Credit bankes, te banesat e shqiperise, te Poliklinika e syve, kati 9 me lift funksional, me 100m2, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e. datatables pdf export fit to page Banesë 93m² me qira në Lakrishtë https://www. . Bekim Fehmiu – Lakrishte (ICON Tower) 1 1. . Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, 1 ballkon dhe një garazhë me depo. . . non stop hip hop mix mp3 download . 📌 Banesa është e lidhur me Termokos 🔥. . 75 000 EUR Numri i dhomave: 2,5. Trusted seller. . textbased shield depedcar ️Mbrapa Pro Credit bankes, te banesat e shqiperise, te Poliklinika e syve, kati 9 me lift funksional, me 100m2, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e. Ofrohet me qira banesa 92m2 ne Prime Grup-Lakrishte. com. Kuadratura 86. . Nov 30, 2022 · Banesë + Zyre me qiraLakrishte te ICON TOWER. Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 65 m² Numri i dhomave 3 Përshkrimi. . details posted 5 June 2021 18:11 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 65 m² Numri i dhomave 3 Description. can i take 2 10mg adderall xr at once reddit com Shitet banesa në lagjën Lakrisht tek Tregtia e cila posedon 54m2, dhe gjindet ne. Shitet banesa ne Ulpianë 40m2 40 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 09:42 75. – Banesa e ka nje Sallon,1 Dhomë gjumi, Kuzhinë, Studio pune për kompjuter, Banjo dhe Ballkon. . . Shitet banesa te Tregetia në Lakrishte. harry potter and his sister romance fanfiction - ballkon. big dick rape porn; mahindra emax 20 backhoe attachment;. Ofrohet për #QIRA banesa me sipërfaq 65m2(1+1)kati 8/në Lakrishtë. . 5 m2 me qiraLakrishte, tek “Kompleksi i Tregtisë”. 05 Maj 22:21. . Kërkoni shpallje në MerrJep. Jan 6, 2022 · Ofrojm Banesën me qera në Lakrishtë Banesa është komplet e mobiluar dhe është e inkuadruar në nxemje të qytetit Struktura e Banesës * Sipërfaqe 60m², kati i -IX- * Sallon * Kuzhinë * Koridor * Dhomë gjumi * Banjo * Ballkon Çmimi 280€ (Pagesa e Termokosit e përfshir në çmim) ID Q1090 Na kontaktoni : +383 44 780 999 / +383 45 347 047. Banese me qera – Veterrnik,Prishtina e re Veternik. according to autism partnership foundation what are the rbt standards 115 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. com. Kuadratura 86. Do te gjeni dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera sarande dhoma plazhi ne sarande dhoma plazhi ne himare shtepi me qera korce vollga durres dhoma plazhi ne borsh dhoma plazhi ne golem shtepi me qera durres plazh shtepi me. Lokacioni: Perball Toni Market. . Banese me qira lakrishte arberi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë. Rr. banesa me qera ne Prishtine , ne lagjen e Spitalit. Detajet Postuar 15 prill 2022 14:07 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 80 m² Numri i dhomave 3 Përshkrimi. the owl house hunter x reader lemon wattpad Apartment / Banesa Shitet urgjent banesa ne qender te skenderajit. Sipërfaqe: 60.